SPRAWDŹ OFERTĘ

Zapisz się do subskrypcji sms.

ZAPISZ SIĘ

KLIMATYZACJA MOBILNA

Sprawna klimatyzacja to świeże powietrze i komfort jazdy. Zadbaj aby działała poprawnie. Skontaktuj się z nami i umów termin wykonania usługi. Zaufało nam już setki klientów. Wystarczy, że zadzwonisz, my przyjedziemy do Ciebie i serwis, odgrzybienie, a także napełnienie klimatyzacji wykonamy w miejscu wskazanym przez Ciebie i w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dzięki nowoczesnym technologiom i sprzętowi, w który wyposażona jest nasza mobilna stacja klimatyzacji dojeżdżamy do klienta – na terenie Krakowa i okolic i na miejscu wykonujemy usługi klimatyzacji.

Oczywiście miła atmosfera w siedzibie firmy i przytulna poczekalnia sprzyjają również klientom, którzy chcą stacjonarnie skorzystać z naszych usług.

Zajmujemy się także kompleksowo myciem wszelkich pojazdów i wulkanizacja.

Bardzo dobrej jakości sprzęt, który posiadamy, certyfikowani pracownicy, ogromne doświadczenie, a także dopasowanie indywidualnie do każdego klienta z uwzględnieniem atrakcyjnych cen wpływa pozytywnie na obsługę flot samochodowych  i współpracę z klientem biznesowym. Zarezerwuj usługę

Podstawowym zadaniem klimatyzacji w samochodzie jest obniżenie temperatury wewnątrz pojazdu. Ważną zaletą jest również osuszanie powietrza. W deszczowy czy wilgotny dzień powoduje bardzo szybkie usunięcie zaparowania z szyb, co znacznie podnosi bezpieczeństwo pojazdu. Dlatego też wbrew pozorom klimatyzacja przydatna jest nie tylko latem ale przez cały rok. A w chłodne dni elektronika zautomatyzowanej klimatyzacji steruje również ogrzewaniem.

W zakresie naszych usług leży:

 • Dojazd do klienta
 • Serwis klimatyzacji
 • Odgrzybianie klimatyzacji
 • Napełnianie klimatyzacji
 • Obsługa indywidualnego klienta jak również obsługa z partnerami biznesowymi
 • PAMIĘTAJ:

  Klimatyzacji należy używać regularnie, przez cały rok. Długie przestoje skracają żywotność sprężarki.

 • Dlaczego my?

  Liczy się jakość i terminowość naszych usług

 • Jak dbać o klimatyzację?

  Co najmniej raz w tygodniu należy uruchomić klimatyzację w samochodzie na około 10 minut, co pozwoli na zachowanie sprawności kompresora.
  Najczęściej przed sezonem letnim, kierowca powinien skontrolować ilość czynnika chłodzącego w klimatyzacji, a raz na 2 lata zaleca się napełnienie układu klimatyzacji nowym płynem chłodzącym.
  Kierowca posiadający samochód z klimatyzacją powinien korzystać na bieżąco z produktów przeciwbakteryjnych i zwalczających nieprzyjemne zapachy, aby utrzymać klimatyzację w należytym stanie.

  Czy systematyczne przeglądy są niezbędne? Zaleca się co najmniej raz w roku dokonać gruntownego przeglądu klimatyzacji samochodowej, co pozwala utrzymać sprawność działania całego układu oraz zachować przyjemny zapach we wnętrzu pojazdu. Sprawna klimatyzacja nie prowadzi do większego zużycia paliwa, działa cicho i bez zarzutów.

Subskrypcja SMS

© Copyright 2017 Carservice Theme by QuanticaLabs
Mateusz Grabowski