SPRAWDŹ OFERTĘ

Zapisz się do subskrypcji sms.

ZAPISZ SIĘ

KLIMATYZACJA MOBILNA: pojazdy budowlane, rolnicze, samochody osobowe, ciężarowe

Auto – klima : napełnianie, odgrzybianie, serwisowanie klimatyzacji we wszelkiego rodzaju pojazdach: pojazdach budowlanych, rolniczych, samochodach ciężarowych osobowych, itp.

Sprawna klimatyzacja to świeże powietrze i komfort jazdy. Zadbaj aby działała poprawnie. Skontaktuj się z nami i umów termin wykonania usługi. Zaufało nam już setki klientów. Wystarczy, że zadzwonisz, my przyjedziemy do Ciebie. Serwis, odgrzybienie, a także napełnienie klimatyzacji wykonamy w miejscu wskazanym przez Ciebie i w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dzięki nowoczesnym technologiom i sprzętowi, w który wyposażona jest nasza mobilna stacja klimatyzacji dojeżdżamy do klienta – na terenie Krakowa i okolic i na miejscu wykonujemy usługi klimatyzacji.

Oczywiście miła atmosfera w siedzibie firmy i przytulna poczekalnia sprzyjają również klientom, którzy chcą stacjonarnie skorzystać z naszych usług.

Zajmujemy się także kompleksowo myciem wszelkich pojazdów i wulkanizacja.

Bardzo dobrej jakości sprzęt, który posiadamy, certyfikowani pracownicy, ogromne doświadczenie, a także dopasowanie do każdego klienta z uwzględnieniem atrakcyjnych cen wpływa pozytywnie na obsługę flot samochodowych  i współpracę z klientem biznesowym.

Podstawowym zadaniem klimatyzacji w samochodzie jest obniżenie temperatury wewnątrz pojazdu. Ważną zaletą jest również osuszanie powietrza. W deszczowy czy wilgotny dzień powoduje bardzo szybkie usunięcie zaparowania z szyb, co znacznie podnosi bezpieczeństwo pojazdu. Dlatego też wbrew pozorom klimatyzacja przydatna jest nie tylko latem ale przez cały rok. A w chłodne dni elektronika zautomatyzowanej klimatyzacji steruje również ogrzewaniem.

W zakresie naszych usług:

 • obsługujemy pojazdy budowlane, rolnicze, samochody osobowe, ciężarowe,dostawcze
 • dojazd do klienta
 • serwis klimatyzacji
 • odgrzybianie klimatyzacji
 • napełnianie klimatyzacji
 • obsługa indywidualnego klienta jak również obsługa partnerów biznesowych
 • PAMIĘTAJ:

  Klimatyzacji należy używać regularnie, przez cały rok. Długie przestoje skracają żywotność sprężarki.

 • Dlaczego my?

  Liczy się jakość i terminowość naszych usług

 • Czy dojeżdżacie do klienta?

  Współpracujemy z firmami na terenie całej Polski świadcząc dla nich usługi klimatyzacji mobilnej. Nasz główny oddział znajduje się w Krakowie. Mamy też oddział w Piotrkowie Trybunalskim.

Subskrypcja SMS

© Copyright 2017 Carservice Theme by QuanticaLabs
Mateusz Grabowski